Militária Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2439231
13657
403
Military
1971 A D-346.07 típusú vízszállító gépkocsi műszaki leírása, kezelési, karbantartási és csapatjavítási utasítás, kiadja: Honvédelmi Minisztérium 2460918
13658
403
Military
Kiváló katona doboz, belsejében felirat: Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért, a Magyar Népköztársaság Honvédelmi Miniszterétől. 12,5x9,5x3cm 2483653
13659
403
Military
Hatástalanított régi fedélzeti géppuska lövedék, h: 13,5 cm 2485421
13660
403
Military
Harmonia sacra énekeskönyv. Egy katona beírása szerint frontot és hadifogságot megjárt példány kissé sérült 2386775
13661
403
Military
1972 Magyar Néphadsereg Vegyivédelmi Főnökség kiadása - Segédlet a tömegpusztító és gyújtófegyverek elleni védelem és a vegyivédelmi szakkiképzés bázisainak használatához 2482484
13662
403
Military
39/49 M MOM tájoló eredeti dobozában, vonalzóval, hibás 2467188
13663
403
Military
cca1920 Győr, katona esküvői fotója. Langsfeld műterem. kartonon 20x15 cm 2436295
13664
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 11. sz., 1944. márc. 16., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p 2436279
13665
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 9. sz., 1944. márc. 1., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal és hiánnyal, 24 p 2436262
13666
403
Military
1943 Magyar Futár III. évf. 29. sz., 1943. júl. 14., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, szakadásokkal, a borítón kis hiánnyal, 24 p 2436258
13667
403
Military
1942 Magyar Futár II. évf. 13. sz., 1942. márc. 25., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p 2436364
13668
403
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 39. sz., 1944. szept. 27., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft