Bolhapiac

Tételek száma: 797

"Tiszta udvar, rendes férj" + "Tiszta asszony, rendes ház" - 2 db zománcozott fém tábla, kis sérülésekkel, 30×9,5 cm
12198.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

4 db órás/ékszerész nagyító (5×, 10×, 15×, 20×)
12199.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Folies Bergére fém tábla, modern. dombornyomott 20x31 cm
12200.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
25

"Tilos a dohányzás!" feliratos zománcozott fém tábla, szélein kisebb sérülésekkel, 30x10 cm
12201.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

4 db dísz tőr, kard formájú levélbontó 23 cm
12202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

"Tűzoltó készülék" feliratos zománcozott fém tábla, szélein kis sérülésekkel, apró kopásnyomokkal, 24,5x16 cm
12203.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Schneidenteufel - Solingen német tőr bőr hüvellyel, jelzett 25 cm
12204.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16

Lencoclean lemezjátszó és hanglemez karbantartó, tisztító szett, eredeti, sérült csomagolásában
12205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Terítők, horgolt csipke szegéllyel, 4 db, 47x26 cm, 48x35 cm, 50x31 cm, 46,5x35,5 cm
12206.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

4 db kék vászon étkező alátét, 2 db kisebb: 45x23,5 cm és 2 db nagyobb: 45x34 cm + fehér hímzett kötény
12207.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nasocheck Comfort SARS-CoV-2 antigén gyorsteszt, 3 db, bontatlan dobozában, leírással
12208.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db fém cigányfúró, különböző méretek, rozsdafoltokkal, h: 17 cm - 23,5 cm
12209.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft