Bolhapiac

Tételek száma: 797

Vadász evőkészlet laposüveggel, eredeti kartondobozban. 24x11x3cm
12162.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

3 db régi olló, kopott, rozsdás. h: 22 és 25 cm között.
12163.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
13

Bőr Biztosítási Kötvénytartó. XIX sz vége. Kopott, sérült. 27x12
12164.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db régi olló, kopott, rozsdás. h: 16 és 22 cm között.
12165.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

A Danaddo kézi összeadógép, Gyártó: Danuvia Ipari és Kereskedelmi Rt., Gyártási év: 1949, Méret: 124×156×12 mm, Anyag: alumínium, Kapacitása: 9 számjegy (bevitelnél és eredményben egyaránt), Működési mód: fogasléces, egyszeres automatikus tizesátvitellel. Kopott. Gyűjtői darab!
12166.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bőr vadászöv újszerű állapotban 115 cm
12167.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16

Óriás műszerész kézi fúró 25 cm
12168.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pipakészlet, fa dobozban, öngyújtóval. Sérült doboz. 16x8x8cm
12169.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

"Vészkijárat" zománcozott fém tábla, sérüléssel, 16×25 cm
12170.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Iparművész kulcstartó, Budapestet mintázó réz plasztikával, fa táblán, jelzés nélkül, 20x17 cm
12171.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Vörösréz iparművész doboz, fa betéttel, 14×14×2 cm
12172.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tojásszedő fém kanál, jó állapotban, h: 27 cm
12173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft