Bolhapiac

Tételek száma: 797

Figurális lófejekkel díszített fali fém fogas, antikolt, 18x42cm
12114.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kard alakú replika fegyver, antikolt, h: 64cm
12115.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ón söröskorsó, kis kopásnyomokkal, m: 18cm
12116.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
22

Oktoberfest üveg, ónfedeles, söröskorsó, kopásnyomokkal, m: 23,5cm, 0,5cl
12117.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szekrényke - mesterremek magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, 1 db kulccsal, 34x20x47cm
12118.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
22

Hintólámpa, erősen sérült. h: 55cm.
12119.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Parfümös üvegcsék 6db hibátlan,Estée Lauder dobozban, 4-5 cm és Régi, art deco stílusú réz levélbontó és sörnyitó, apró sérülésekkel, kissé kopott díszdobozban, 21x10x3 cm
12120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db körmöczbányai fajansz dísz tálka Balaton dekorral. Jelzett. restaurált, kopott d:17 cm
12121.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szabadalmaztatott írástanító készlet. M. L. Braun. Bécs. Eredeti sérült dobozában. cca. 1910.
12122.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 db rajz állvány, (Moiret F. Ödön és Révay) kiadás. Sérült. cca. 36x29 cm
12123.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Bőr mappa, tűgobelines berakással, erősen sérült. 32x25 cm
12124.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

2 db fém fáklya üveg búrával. Hiányos, sérült, h: 41 és 45 cm
12125.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft