Bolhapiac

Tételek száma: 797

Kis réz mozsár törővel, kopottas, m: 6 cm, h: 12 cm
11882.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Régi réz gyertyatartó, kissé kopott, m: 20,5 cm
11883.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20 db Tungsram 25 W színes retró izzó, dobozukban, különféle színekben
11884.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18

2 db antik szövőgép vetélő, XIX. sz., lakkozott fa, fém, h: 35 cm
11885.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

5 db Euro Elzett reteszzár, kulcsokkal, 8x14x2 cm
11886.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db TOTÓ + 2 db LOTTÓ retró üvegpohár, kis kopással, m: 8 cm
11887.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

J. Marttiini vadászkés, eredeti bőr tokjában, eredeti, kissé sérült karton dobozában, penge: 16,5 cm, teljes hossz: 26,5 cm
11888.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
42

Aulos furulya, műanyag, kisebb kopásnyomokkal, h: 48 cm
11889.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Színes, festett fa furulya, kopásnyomokkal, h: 32,5 cm
11890.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hegedűt és kottát formázó könyvtámasz, műgyanta, műkő, kopásnyomokkal, 22x11x10,5 cm
11891.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

4 db-os Coca-Cola tétel: 2 db üveg + egy UEFA Euro 2016 alumínium palack + jegesmedve plüss figura
11892.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Régi Bunsen égő, réz, kerámia talppal, kopottas állapotban, m: 20 cm
11893.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft