Bolhapiac Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2477057
12355
403
Flea Market
Dugóhúzó és sörnyitó szőlő díszítéssel. 20 cm 2476734
12356
403
Flea Market
3 db borostyán nyaklánc, kopott. 60, 150 és 160 cm 2481121
12357
403
Flea Market
Vert csipke terítők, matyó motívummal hímezve. h: 11 és 74 cm között 2414949
12358
403
Flea Market
6 + 2 db jelzett alpakka WMF kanál 2482627
12359
403
Flea Market
Svejk a derék katona (posztó) m: 9,5cm, Kisbíró (fa) m: 15 cm 2482648
12360
403
Flea Market
Doboz tétel ( Neocarbolax fémdoboz, kopott, m: 2,3 cm, d: 5,5 cm, Neocarbolax fémdoboz, kopott, m: 2,5 cm, d: 7,5 cm, Salvador fémdoboz, kopott, 6x2,7x0,6 cm, Gyógyszeres (papír) sérült) 2482666
12361
403
Flea Market
Kölnis flakon, tubákos szelence, kopott, horpadt. d: 6 és 7 cm 2479925
12362
403
Flea Market
Gyöngyház fejes kis kanalak (5 db), fém, apró hibákkal, 12 és 24 cm 2479593
12363
403
Flea Market
Fém gyertyatartó m: 10 cm 2476324
12364
403
Flea Market
Bronz tintatartó porcelán betéttel. sérült. m: 6 cm 2476339
12365
403
Flea Market
2 db fém doboz. m: 8,5 és 11 cm (Antik Régi II. világháborús német ADSORGAN Chemical Factory Heyden bádog doboz, Alkal. Augensalbe Pasta Zinci ) 2475998
12366
403
Flea Market
Berndorf alpakka leveses merőkanál. jelzett, kopott, h:30cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft