Bolhapiac Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2484675
11882
403
Flea Market
Kis réz mozsár törővel, kopottas, m: 6 cm, h: 12 cm 2484666
11883
403
Flea Market
Régi réz gyertyatartó, kissé kopott, m: 20,5 cm 2484639
11884
403
Flea Market
20 db Tungsram 25 W színes retró izzó, dobozukban, különféle színekben 2484862
11885
403
Flea Market
2 db antik szövőgép vetélő, XIX. sz., lakkozott fa, fém, h: 35 cm 2484881
11886
403
Flea Market
5 db Euro Elzett reteszzár, kulcsokkal, 8x14x2 cm 2484899
11887
403
Flea Market
3 db TOTÓ + 2 db LOTTÓ retró üvegpohár, kis kopással, m: 8 cm 2476610
11888
403
Flea Market
J. Marttiini vadászkés, eredeti bőr tokjában, eredeti, kissé sérült karton dobozában, penge: 16,5 cm, teljes hossz: 26,5 cm 2485608
11889
403
Flea Market
Aulos furulya, műanyag, kisebb kopásnyomokkal, h: 48 cm 2485615
11890
403
Flea Market
Színes, festett fa furulya, kopásnyomokkal, h: 32,5 cm 2485654
11891
403
Flea Market
Hegedűt és kottát formázó könyvtámasz, műgyanta, műkő, kopásnyomokkal, 22x11x10,5 cm 2485693
11892
403
Flea Market
4 db-os Coca-Cola tétel: 2 db üveg + egy UEFA Euro 2016 alumínium palack + jegesmedve plüss figura 2485718
11893
403
Flea Market
Régi Bunsen égő, réz, kerámia talppal, kopottas állapotban, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft