Festmények és grafikák Tételek száma: 466
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2469909
10364
402
Subkégel Gyula (1907-?): Udvarlás. Akvarell, selyem, kartonra kasírozva. Jelzett. Foltos. 29x20,5 cm Üvegezett fa keretben 2469054
10365
402
28000
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm 2469053
10366
402
Sugár Gábor (1976- ): Kutya. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 50×70 cm 2428285
10367
402
Peter Sulo (1984-): Arckép, 2007. Akril, papír, jelzett a hátoldalán, 59x42 cm. / Peter Sulo (1984-), Slowakian painter: Portrait, 2007. Acrylic on paper, signed on the reverse, 59x42 cm 2467493
10368
402
Sulyok Gabriella (1939-): Népdal. Rézkarc, foltmaratás, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 23,5x24,5 cm. 2402073
10369
402
28000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Beteg sejt, 1971. Rézkarc, monotípia, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap széle vágott, 21,5×17 cm 2374652
10370
402
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Horgászok. Olaj, vászon, kissé sérült, 60x50cm 2452304
10371
402
14000
Szabados János (1937-): Héja. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész névjegyével és címkéjével. Kissé sérült fa keretben, 50×70 cm 2473850
10372
402
Szabó László (1943-1993): Virágcsokor. Rézmetszet, papír, jelzett, lap alján Képzőművészeti Alap bélyegzőjével, lap alsó sarkaiban törésnyommal, 25×18 cm 2457425
10373
402
Szabó Péter (1969-): Fáid 1990. Olaj, farost. Jelzett, 50,5x38 cm 2469917
10374
402
32000
Szabó Tamás (1952-): Ovidius és a szfinx, 1999. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 36,5x54,5 cm / Mixed technique on paper. Framed with glass. 2469602
10375
402
Szabó Vladimir (1905-1991): Beszélgető pár állatokkal. rézkarc, papír, jelzett a dúcon. 10x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft