https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 87

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
1
31971.

1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-
1
31972.

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1970. "Kiváló újító" + "A belkereskedelem kiváló dolgozója" + "A könnyűipar kiváló dolgozója" + "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" 4xklf aranyozott fém kitüntetés T:1-2
1
31973.

~1970. "Kiváló újító" + "A belkereskedelem kiváló dolgozója" + "A könnyűipar kiváló dolgozója" + "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" 4xklf aranyozott fém kitüntetés T:1-2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
1
31974.

~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
~1970-1980. 3xklf "Magyar Államvasutak 10, 20 és 30 év szolgálatáért" zománcozott jelvény (18x27mm) T:1-
1
31975.

~1970-1980. 3xklf "Magyar Államvasutak 10, 20 és 30 év szolgálatáért" zománcozott jelvény (18x27mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:1- NMK 601.
1
31976.

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata Br zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:1- NMK 601.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
1
31977.

1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2005. "Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje" zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1
1
31978.

2005. "Fehér Asztal Lovagrend Nagy Aranykeresztje" zománcozott, aranyozott kitüntetés nyakszalaggal, miniatűr kitűzővel, eredeti dobozában T:1

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
EUR
,
53,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria / Bécs ~1900. "Általános Osztrák Művezető Szövetség" zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. "Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association)" gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon
1
31979.

Ausztria / Bécs ~1900. "Általános Osztrák Művezető Szövetség" zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. "Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association)" gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria DN "MIT DANK UND ANERKENNUNG - DIE BUNDESPOLIZEIDIREKTION WIEN (Hálával és elismeréssel - Bécsi Szövetségi Rendőrigazgatóság)" egyoldalas Br plakett, dísztokban (150x91mm) T:1-
1
31980.

Ausztria DN "MIT DANK UND ANERKENNUNG - DIE BUNDESPOLIZEIDIREKTION WIEN (Hálával és elismeréssel - Bécsi Szövetségi Rendőrigazgatóság)" egyoldalas Br plakett, dísztokban (150x91mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
14
 
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
1
31981.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places
1
31982.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz