Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 142

Ezüst(Ag) tubákos szelence "Helf Gott" felirattal, jelzett, 8×4 cm, nettó: 47,55 g
19096.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst(Ag) virágos, köves fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 5,9 g
19097.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus barna kővel, jelzett, d: 1,8 cm, bruttó: 15,16 g
19098.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst (Ag) púdertartó jelzett, br 101 g 8,5x8 cm
19099.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst(Ag) mokkás kanál, 6 db, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 68,3 g
19100.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

5 db csiszolt gyémánt kő, d: 2 mm
19101.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag) keresztelőpohár, jelzett, kis horpadásokkal, m: 5 cm, nettó: 18, 23 g
19102.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
20

Ezüst (Ag) nyaklánc 8,74 g, 50cm
19103.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Ezüst (Ag) 2 db pitykegomb, egyik jelzett. kopott, sérült. 5,38g
19104.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag) filigrán karreif, jelzés nélkül, 7,33 g, d: 7,5 cm
19105.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst (Ag) filigrán kitűző, jelzés nélkül, 7,79 g, d: 3,5cm
19106.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) piros köves gyűrű, hiányos markazit berakással, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,28 g
19107.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft