Bolhapiac

Tételek száma: 959

Nyílt láng, dohányzás tilos! + Égő cigarettát ne dobjunk a papírkosárba, 2 db retró műanyag tábla, kisebb kopásnyomokkal, 35x24 cm és 30x19,5 cm
12671.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ganz Delle rendszerű elektromos megszakító fémtáblája, 34,5x13 cm
12672.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kovácsoltvas és fa art deco stílusú könyvtámasz, 20x14x19,5 cm
12673.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Meva cseh petróleumlámpa, fém és üveg, jelzett, m: 30 cm
12674.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Régi kőműves kalapács, a fején jelzett, kisebb rozsdafoltokkal, h: 33 cm
12675.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Retró alumínium ételhordó doboz, kopásnyomokkal, 22,5x15x8 cm
12676.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

MALÉV jelzésű iparművész réz fali dísztál, kisebb kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
12677.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mozart-Idomeneo nagyméretű osztrák szivaros díszdoboz, kopásokkal, 30,5x18x6 cm + Balmoral Highlands és Willem II holland szivarkás dobozok, 12,5x12x4,5 cm és 15x10,5x3,5 cm
12678.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hotel Sacher Wien süteményes fa doboz, fém szerelékekkel, 18,5x18,5x6 cm + fa dobozka, benne üveg hamutál, 9x9x5 cm és 8x8 cm
12679.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Illatos szövet díszvirág, újszerű állapotban, eredeti dobozában, m: 16 cm
12680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Régi csatos bőrönd, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, 58×18×38 cm
12681.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Emeletes kínáló, üveg és fém, m: 34 cm
12682.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft