Festmények és grafikák

Tételek száma: 462

Sulyok Gabriella (1939-): Népdal. Rézkarc, foltmaratás, papír. Jelzett, számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 23,5x24,5 cm.
10395.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Mese két kis madárról, 1971. Rézkarc, monotípia papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap szélén tollas és ceruzás húzással, 21,5×17 cm
10396.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Szabó Vladimír (1905-1991): Kilátás a Budai várból. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30,5x39 cm
10397.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Szabó László (?-): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Horizont Művészeti Alkotóközösség címkéjével. Fa keretben, 70×90 cm
10398.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

10399.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

10400.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Szász Endre (1926-2003): Tanulmányok. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül. Sérült. Paszpartuban. 24×18,5 cm.
10401.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szász Endre (1926-2003): Arckép tanulmány. Tus, papír, jelzett. Sérült. Paszpartuban. 20×13,5 cm.
10402.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Szász Endre (1926-2003): Villon. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29×39 cm.
10403.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Szász Endre (1926-2003): Régi szeretők. Szitanyomat, papír, jelzett, kartonra kasírozva, közepén törésnyommal,lap széle kissé foltos, 34,5×46 cm
10404.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szász Endre (1926-2003): Női portrék. Szitanyomat, papír, jelzett. Lap sarkaiban apró törésnyomokkal. 29,5×41,5 cm
10405.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Szász Endre (1926-2003) Illusztráció (férfi portré). Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 17x26 cm
10406.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft