Festmények és grafikák

Tételek száma: 462

Vaszarics Gusztáv (?-?): Lépcsők, 1929. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x9 cm
10460.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10462.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
29

10463.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vinkler László (1912-1980): Női alak. Tus, papír, jelzett, fa keretben, 19,5×28,5 cm
10464.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vizekeleti Wittmann Eta: Tanya. Olaj, vászon. Paszpartuban. 13,5x20 cm
10465.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
28

Vladár Ernő (1875-?): Erdőszéle. Olaj, vászon. Kissé sérült. 42x53 cm
10466.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Vojnits Richárd (1942-): Délután. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. Fa keretben. Hátoldalán zsűri címkével. Fa keretben. 40×30 cm
10467.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10468.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10469.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10470.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse - Disney. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 57/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett / Lithography 38,3x56,3 cm
10471.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
39

Weinberger Gusztáv - 7 db tanulmány, szén, fedőfehér, papír. Jelzett, sérült, keret nélkül. 47x32 cm - Voltaire, Férfi torzó, Hermész (hátulján Mona Lisa tanulmány), Madonna, császár portré, fejtanulmány Leonardo után.
10472.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft