Festmények és grafikák

Tételek száma: 462

10319.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10320.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Magyar József (1936-): Női akt. Pasztell, karton. Jelzett. 31x22 cm
10321.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Orosz István (1941-1999): Tokaji öböl. Linómetszet, papír. Jelzett a dúcon. Számozott (10/). Sérült. Paszpartuban. 15x40 cm
10322.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Orosz János (1932-2019): Nagy Asszonyok, Róma, 1965. Golyóstoll, tus, papír, jelzett. Alatta autográf ajándékozási sorokkal 1967-ből. Üvegezett fa keretben. Kisebb lapszéli szakadásokkal. 37x37,5 cm
10323.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

10324.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10325.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Oszoli Piroska (1919-2017): Dunaföldvári hegyoldal. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 40×50 cm
10326.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ozorai Gulyás János (1894-1952): Kirándulók, 1932. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Sérült. Fa keretben. 78×80 cm
10327.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Ősz Dénes (1915-1980): Gyermekek a Balatonnál. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, apró foltokkal, hullámos, 19,5×28,5 cm
10328.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

P. Mokossiny Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között): Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív fa keretben, 49,5×39,5 cm / Kató P. Mokossiny (worked in the painter school of Baia Mare between 1923-1926): Portrait of a girl. Oil on board. Signed. Little bit spotty. Framed. 49,5×39,5 cm.
10329.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Paál Ilona (?-): Ablakok, 1975. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 50x40 cm
10330.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft