Festmények és grafikák

Tételek száma: 462

Göcsey József (1957-): Balatoni táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben, 40×60 cm
10147.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Gönczi Béla (1934-): Tanácsháza. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19,5×29 cm
10148.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Utcarészlet. Olaj, fa. 24,5x30,5 cm
10149.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10150.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gubcsi Attila (1954-2020): Portré. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 30x30 cm
10151.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Gyenes Gitta (1888-1960): Női fejek, portrék. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel jelzett, 22×28 cm
10152.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gy. Molnár István (1933-2010): Konstruktivista kompozíció, 1980. Szitanyomat, velúrpapír, kartonon, jelzett, számozott. Foltos. 50x37,5 cm
10153.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Isteni színjáték (La Divina Commedia). 20 fametszetet tartalmazó nagyalakú mappa, Kolozsvár-Napoca, 1976., Dacia könyvkiadó, 44x33,5cm (könyvborító sérült)
10154.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
19

Gy. Szabó Béla (1905-1985) : Jelenések Könyve, fametszet mappa, 22 lappal, apró foltok. jelzettek. 54/250, 48x36 cm
10155.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14

Győrffy Sándor (1951-): Hommage á Leonardo. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x52 cm
10156.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Győrfi András (1964-) Lovas, 1996. Szitanyomat, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal. Lapméret: 43x57 cm
10157.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

H. Páll Ilona: Falikép Festett, vászon 56x80 cm
10158.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft