Militária

Tételek száma: 99

1943 Signal. 1-24. szám. Második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat IV. teljes évfolyama. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Berlin, 1943. Deutscher Verlag. Kopott, kissé sérült gerincű félvászon-kötésekben, néhány kijáró lappal, és néhány szakadt lappal.
13160.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1942 Signal. 1-24. szám. Második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat III. teljes évfolyama. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Berlin, 1942. Deutscher Verlag. Kopott, kissé sérült gerincű félvászon-kötésekben, néhány szakadt lappal, a II. kötet végén egy-két szúrágta kis lyukkal, sérülésekkel (de a szöveg olvasható és épp!)
13161.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1940-1944 Der Adler 6 száma. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Változó állapotban, közte szakadt, javított is.
13162.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Die Wehrmacht 1942. nov. 11., 25., dec. 23. számai. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált.
13163.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
18

1943 Magyar Szárnyak folyóirat 17 száma. Változó állapotban, közte szakadt is.
13164.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1942 Magyar Futár. II. évf. 1-2., 5., 6-26.; 19-33, 35-41,46-49.; 34., 36, 42.,48., 52., Kopott félvászon-kötésekben, és néhány nem bekötött szám.,változó állapotban, a borítók elváltak a könyvtesttől, kijáró lapokkal, lapszéli szakadásokkal, a 2. rész kötése sérült, a végén kijáró lapokkal, 39-49. között kijáró számokkal, közte sérült, és hiányos is, egy önálló szám sérült lapokkal.
13166.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
28

1943 Magyar Futár. 1943. jún. 30-dec. 29. III. évf. 27-53.. sz. Kopott félvászon-kötésben, egy-két lapon kisebb szakadásokkal, kisebb sérülésekkel.
13167.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
27

1943 Signal képes magazin májusi száma a háború fotóival, kis szakadással
13168.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1942-1944 Magyar Erő. Nyírő József képes hetilapjának kb. 50 száma, közte több sérült, szakadt, és rongyos is. Gazdag képanyaggal illusztrált.
13169.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Német Bundeswehr Luftwaffe repülős altiszti sapka, jó állapotban / German Bundeswehr, Luftwaffe hat
13170.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Német II. világháborús gyermek gázálarc. Jelzett / German WW2 Child's Gas Mask. Marked: WaA 320
13171.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Keleties kard replika, tokban, h: 45,5 cm
13172.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft