Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

Szavaló-könyv. Névnapi és újvéi üdvözlő versekkel, elemi iskolai és házi használatra. Szerk.: Borza Nándor. Bp., 1907, Franklin Társulat. Hetedik, újraszerkesztett és bővített kiadás. Kopottas kiadói félvászon-kötésben, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17538.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Aszlányi Károly: Özöngáz. Bp., 1936, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17539.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kabos Ede: Damajanti. Az én novelláimból. Bp., 1911, Nyugat. 198 p. Korabeli dekoratív félvászon kötésben.
17540.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

István Schwenda-Thomas Leuchner: Figurae veneris u boji. Zagreb, 1972. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17541.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kárpáti Aurél: Kaláris. Első kiadás. + Berend Miklósné: A boszorkány. Pán Könyvtár 3. és 4-5. szám. Bp., 1921, Pán Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan, az egyik szakadt, sérült borítóval.
17542.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Petronius Arbiter: Trimalchio lakomája. Régiségek-ritkaságok II. Ford.: Dr. Révay József. 100 p + 2 t. Bp., 1920, Amicus. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban, részben szétvált kötéssel, kijáró táblákkal.
17543.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Para-Kovács-Vácsa-Farkasházy: Orbánság aranya. Marabu rajzaival. Para Kovács Imre dedikálásával. Bp., 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben.
17544.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tótfalusi István: Idegen idézetek szótára. H.n., Anno, 2000. Kiadói papírkötésben.
17545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Demeter D. Zoltán: Acsarország. Kézzel írt bejegyzéssel. H.n., ESÖT, 2017. Kiadói papírkötésben.
17546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Czapáry Bertalan: Magyar gyümölcs tömegtermesztése. Bp., 1926, Szerzői kiadás,("Pátria"-ny.), 1 t.+ 128 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
17548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

Rudnyánszky Ferenc: Magyar gazdák és leventék lovaskönyve. Garay Ákos festőművész rajzaival. Bp., 1928., (Stádium-ny.), 1 (címkép) t. + 143 p. Átkötött félvászon-kötés.
17549.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft