Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2394216
17538
397
Szavaló-könyv. Névnapi és újvéi üdvözlő versekkel, elemi iskolai és házi használatra. Szerk.: Borza Nándor. Bp., 1907, Franklin Társulat. Hetedik, újraszerkesztett és bővített kiadás. Kopottas kiadói félvászon-kötésben, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal. 2419466
17539
397
Aszlányi Károly: Özöngáz. Bp., 1936, Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2394132
17540
397
700
Kabos Ede: Damajanti. Az én novelláimból. Bp., 1911, Nyugat. 198 p. Korabeli dekoratív félvászon kötésben. 2416036
17541
397
István Schwenda-Thomas Leuchner: Figurae veneris u boji. Zagreb, 1972. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2419516
17542
397
Kárpáti Aurél: Kaláris. Első kiadás. + Berend Miklósné: A boszorkány. Pán Könyvtár 3. és 4-5. szám. Bp., 1921, Pán Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan, az egyik szakadt, sérült borítóval. 2419478
17543
397
Petronius Arbiter: Trimalchio lakomája. Régiségek-ritkaságok II. Ford.: Dr. Révay József. 100 p + 2 t. Bp., 1920, Amicus. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban, részben szétvált kötéssel, kijáró táblákkal. 2314209
17544
397
Para-Kovács-Vácsa-Farkasházy: Orbánság aranya. Marabu rajzaival. Para Kovács Imre dedikálásával. Bp., 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben. 2415513
17545
397
Tótfalusi István: Idegen idézetek szótára. H.n., Anno, 2000. Kiadói papírkötésben. 2415895
17546
397
Demeter D. Zoltán: Acsarország. Kézzel írt bejegyzéssel. H.n., ESÖT, 2017. Kiadói papírkötésben. 1749155
17547
397
Zechenter Antal: A' magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2415236
17548
397
Czapáry Bertalan: Magyar gyümölcs tömegtermesztése. Bp., 1926, Szerzői kiadás,("Pátria"-ny.), 1 t.+ 128 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés. 2415396
17549
397
Rudnyánszky Ferenc: Magyar gazdák és leventék lovaskönyve. Garay Ákos festőművész rajzaival. Bp., 1928., (Stádium-ny.), 1 (címkép) t. + 143 p. Átkötött félvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft