Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 324

Vörösmarty Mihály Munkái. Bevezetéssel ellátta Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. I., II., III. kötet. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.
17622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17623.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17624.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gárdonyi József: AZ élő Gárdonyi I-II. Első kötet: Az ólombetűk felé. Második kötet: Tollal a csillagokig. Bp.,1934, Dante. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17625.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17626.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17627.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

17628.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kemény Zsigmond tanulmányai I-II. köt. Kiadja Gyulai Pál. Pest, 1870, Ráth Mór, VI+409; 415 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, az I. kötetben két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, a II. kötetben felvágatlan lapokkal is.
17629.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17630.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17631.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vándor Kálmán: Tigrisbéke. Bp., 1940, Széchényi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.
17633.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft