https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 295

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kolozsvári Grandpierre Emil: Anonymus titkai nyomában. Bp., 1998, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.
1
18032.

Kolozsvári Grandpierre Emil: Anonymus titkai nyomában. Bp., 1998, Magyar Ház. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Mészáros Mihály, Länger György, Szabó Zsuzsanna: Puli, Pumi, Mudi. Kutyatár sorozat. Érd, 1996, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18033.

Mészáros Mihály, Länger György, Szabó Zsuzsanna: Puli, Pumi, Mudi. Kutyatár sorozat. Érd, 1996, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
David Hughes: Gerry és egyéb állatfajták. Gerald Durrell arcképe. Bp., 1999, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1
18034.

David Hughes: Gerry és egyéb állatfajták. Gerald Durrell arcképe. Bp., 1999, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Molnár Tamás: Spion bölcsei. Válogatás a Magyar Nemzetnek és az asztalfióknak írt publicisztikákból. Bp.,2002, Szerzői kiadás. A szerző által dedikált.
1
18035.

Molnár Tamás: Spion bölcsei. Válogatás a Magyar Nemzetnek és az asztalfióknak írt publicisztikákból. Bp.,2002, Szerzői kiadás. A szerző által dedikált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Papp Endre: A vendéglős és híres vendégei. Bp., 1999. Axel Springer. Kiadói papírkötés.
1
18036.

Papp Endre: A vendéglős és híres vendégei. Bp., 1999. Axel Springer. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
18037.

Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Határ Győző bibliográfia. Szerk.: Kabdeó Lóránt. Miskolc, 1999, Miskolci Egyetem Modern Magyar Irodalomtörténeti Tanszék. Megjelent 400 példányban. 100/00008. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, szép állapotban.
1
18038.

Határ Győző bibliográfia. Szerk.: Kabdeó Lóránt. Miskolc, 1999, Miskolci Egyetem Modern Magyar Irodalomtörténeti Tanszék. Megjelent 400 példányban. 100/00008. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Luis De Oteyza: A fehér ördög. Ragyogó regénytár. A szórakozás és tudás kincsesháza. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., én., Légrady testvérek és Tolnai nyomda műintézet és kiadóvállalat R.-T. kiadói aranyozott borító, jó állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.
1
18039.

Luis De Oteyza: A fehér ördög. Ragyogó regénytár. A szórakozás és tudás kincsesháza. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., én., Légrady testvérek és Tolnai nyomda műintézet és kiadóvállalat R.-T. kiadói aranyozott borító, jó állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dénes Tibor: Budapest nincs többé Budapesten. München, 1981, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben.
1
18040.

Dénes Tibor: Budapest nincs többé Budapesten. München, 1981, Újváry "Griff" Verlag. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 2005, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
1
18041.

Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 2005, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
V. P. Patyomkin:A diplomácia története.Az újkori diplomácia története (1872-1919). Bp., 1948, Szikra. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban.
1
18042.

V. P. Patyomkin:A diplomácia története.Az újkori diplomácia története (1872-1919). Bp., 1948, Szikra. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Esterházy Péter: Semmi művészet. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1
18043.

Esterházy Péter: Semmi művészet. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz