https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 56

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
DN "Bem József Általános Iskola - Balatonfüred" festett Br jelvény (22mm) T:1-
1
31742.

DN "Bem József Általános Iskola - Balatonfüred" festett Br jelvény (22mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
DN "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott Br kitüntető jelvény, eredeti tokban (50x36mm) T:1-
1
31743.

DN "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott Br kitüntető jelvény, eredeti tokban (50x36mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
DN "Tura - Csepel" festett Al kerékpár váz jelvény (71x34x18 mm) T:1- kopott festés
1
31744.

DN "Tura - Csepel" festett Al kerékpár váz jelvény (71x34x18 mm) T:1- kopott festés

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ausztria 1947. "Alsó-Ausztriai Szocialista Fiatalok - 1947 - Állami Találkozó, Krems" Al jelvény T:2 Austria 1947. "Sozialistische Jugend Niederösterreich - 1947 - Landestreffen Krems" Al badge C:XF
1
31745.

Ausztria 1947. "Alsó-Ausztriai Szocialista Fiatalok - 1947 - Állami Találkozó, Krems" Al jelvény T:2 Austria 1947. "Sozialistische Jugend Niederösterreich - 1947 - Landestreffen Krems" Al badge C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
1
31746.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyelország ~1970-1980. "NIGDY WIECEJ TREBLINKI" koncentrációs tábor műanyag emlékjelvénye (11x) T:1- Poland ~1970-1980. "NIGDY WIECEJ TREBLINKI" Concentration Camp plastic commemorative badge (11x) C:AU
1
31747.

Lengyelország ~1970-1980. "NIGDY WIECEJ TREBLINKI" koncentrációs tábor műanyag emlékjelvénye (11x) T:1- Poland ~1970-1980. "NIGDY WIECEJ TREBLINKI" Concentration Camp plastic commemorative badge (11x) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Német Harmadik Birodalom 1936. "Freiheit und Brot 29. März 1936" Br propaganda jelvény (27mm) T:1- German Third Reich 1936. "Freiheit und Brot 29. März 1936" Br propaganda badge (27mm) C:AU
1
31748.

Német Harmadik Birodalom 1936. "Freiheit und Brot 29. März 1936" Br propaganda jelvény (27mm) T:1- German Third Reich 1936. "Freiheit und Brot 29. März 1936" Br propaganda badge (27mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
NDK 1958. "Buchenwald" részben zománcozott és festett fém jelvény (43x29mm) T:1 GDR 1958. "Buchenwald" partially enamelled and painted metal badge (43x29mm) C:UNC
1
31749.

NDK 1958. "Buchenwald" részben zománcozott és festett fém jelvény (43x29mm) T:1 GDR 1958. "Buchenwald" partially enamelled and painted metal badge (43x29mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
NDK 1978. "Nationale mahn und gedenkstätte Buchenwald" részben zománcozott fém jelvény (25x25mm) T:1 GDR 1978. "Nationale mahn und gedenkstätte Buchenwald" partially enamelled metal badge (25x25mm) C:UNC
1
31750.

NDK 1978. "Nationale mahn und gedenkstätte Buchenwald" részben zománcozott fém jelvény (25x25mm) T:1 GDR 1978. "Nationale mahn und gedenkstätte Buchenwald" partially enamelled metal badge (25x25mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
1
31751.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places
1
31752.

Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued
1
31753.

Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz