Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2325564
16611
392
Books: Architecture, Art
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1972, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés 2353895
16612
392
Books: Architecture, Art
Védjük hagyományainkat. Hoppál Mihály néprajztudóssal beszélget Mezei Károly. Dedikált. Bp., 2011. Kairosz. Kiadói papírkötésben. 2345497
16613
392
Books: Architecture, Art
Dr. Bartha József: Aesthetika. Pozsony-Budapest, 1903, Stampfel Károly. 59p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. 1970100
16614
392
Books: Architecture, Art
M. Szvesnyikov: Az üveg titkai. Győri Miklós rajzaival. Fordította: Gellért György. Bp.,1948, Magyar Könyvbarátok Kultúregyesülete. Kiadói papírkötés. 2343618
16615
392
Books: Architecture, Art
Dallos Jenő: S. O. S. Bp., 1979, Corvina. Papírkötésben, jó állapotban. 1461202
16616
392
2200
Books: Architecture, Art
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben. 1461209
16617
392
Books: Architecture, Art
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel. 2280463
16618
392
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1920., Singer és Wolfner, 132+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. 2345491
16619
392
Books: Architecture, Art
Takács Menyhért: Művészet és erkölcs. Széptani tanulmány. Arad, 1910, Zlinszky István és Társa könyvnyomdája. 23p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. 2298739
16620
392
Books: Architecture, Art
Nagy András: Kis szörnyesztétika. Bp., 1989, Corvina. A szerző által Andorai Péter (1948-2020), a Nemzet Színésze címmel kitüntetett, Kossuth- és Jászai Mari-díjas magyar színművésznek dedikált! Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. 2317774
16621
392
Books: Architecture, Art
Múzeumok, gyűjtemények, műkincsek. Bp., 1962., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 2344483
16622
392
Books: Architecture, Art
1965 Gerszi Teréz: Rembrandt rézkarcai és rajzai. Kiállítási katalógus. Bp., 1965, Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft