Metszetek

Tételek száma: 49

10518.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

10519.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Komárom a homokhegyről acélmetszet, papír, paszpartuban, 13x17 cm
10520.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

10521.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): "Dieser Hirsch von 14 Enden,...", Szarvasok, rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, foltos, 35x26 cm, keret: 43x32 cm/ 1768 Martin Elias Ridinger (1730-1781): "Dieser Hirsch von 14 Enden,...", Deers, copper engraving, paper, in glassed wooden frame, spotty, 35x26 cm, frame: 43x32 cm/
10522.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 241. tábla papíron: Allium fuscum (barnás bugás hagyma). Lapon apró foltokkal, lap bal széle és bal felső sarka sérült és hiányos. 47x31 cm
10523.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Fuchshündin. Une chienne renarde. Pejnőstény kutya. Színes litográfia, papír. Jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Paszpartuban. 19,5×27 cm
10524.

Kikiáltási ár:
800 Ft

10525.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

10526.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Carlo Dolci (1616-1686) után: Mater Dolorosa. Fénynyomat, papír. Kissé foltos. Lap alja és teteje sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben. 39×30 cm
10527.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca 1860 Szent Bertalan, rézmetszet, rajzolta G. Marmocchi, metszette Filippo Livi, 37×20 cm
10528.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szulejmán budai pasa rézmetszetű arcképe. Somer, Mathias van: "Solimanus Bassa von Ofen Capt A' Caesareanis die XVII. Aug 1599". Frankfurt a.M. 1665. Fürst. Lap jobb szélén kisebb folttal. Kasírozva. Paszpartuban. 16x12 cm/ 1665. Etched image of Turkish Pasha Soliman of Buda. 16x12 cm
10529.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft