Nyomtatványok Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2335711
13162
389
Printed Materials
1936 Art deco stílusú, gazdagon illusztrált angol bányagépek katalógusa 24p 2341972
13163
389
Printed Materials
1936 Hazai és külföldi ásványvizek ismertetése. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Benczúr Gyula. Kiadja: Édeskuty L. Ásványvíz kereskedelmi Rt. Képes reklámnyomtatvány 16p. 2303257
13164
389
Printed Materials
1937 Griger Miklós: Népkirályság vagy diktatúra? Korunk Szava Népkönyvtára. 2-3. sz. Bp., Korunk Szava, (Stephaneum-ny.), foltos, 16 p. 2304189
13165
389
Printed Materials
1937 Tolnai világlapja egybekötött, 12 száma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott félvászon-kötésben, néhány hiányzó lappal. 1959618
13166
389
Printed Materials
1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel. 2282242
13167
389
Printed Materials
1938 Május elseje, illusztrált kiadvány, hajtott 2312635
13168
389
Printed Materials
1939 Az Egyedül vagyunk c. folyóirat február, márciusi számai. Kissé sérült papírborítóval. 2263579
13169
389
Printed Materials
1939.I.28 Uj Magyarság lap 3. és 4. oldalból álló töredéke, 4. oldalon több zsidótörvénnyel kapcsolatos írással: hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal. 2337327
13170
389
Printed Materials
1939 Munkács üzen, benne írással a 1939. január 6.-i cseh-ukrán támadásról, 8p 2338694
13171
389
Printed Materials
1939 Alföldi vőfélykönyv. Bp., [1939], Népirodalmi Vállalat,(Általános-ny.), felvágatlan, kissé foltos, 4 sztl. 2337873
13172
389
Printed Materials
1939 Bp., Magyar Szárnyaskerék című újság XX. évfolyamának 5. száma 2285912
13173
389
Printed Materials
1939 gróf Teleki Pál irodalmi munkássága. Különlenyomat a Földrajzi Közlemények 1939. évi, LXVII. kötet, 4. számából. 10 p. Bibliográfia éves bontásban. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft