Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2181861
17133
389
Books: Gastronomy and Gardening
Versenyképes bor. Szakmai továbbképzés. Jegyzet. Szerk.: Dr. Botos Ernő, Szabó Attila. Kecskemét, 1996., F. M. Szőlészeti és Borászati Kutató Intézet. Kiadói papírkötés. 2010525
17134
389
Virágkötészet. Szerk.: Malcolm Miller. Família könyvtár. Bp.,1991, Novotrade. Kiadói papírkötésben. 2110676
17135
389
Stahl Judit: Gyorsan, valami finomat! 35 perces ételek. Bp., 2003, Park. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. 2112146
17136
389
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép. 2216388
17137
389
Magyar borok évkönyve. 2007. Szerk.: Kele István, Komlósi Anna. Bp., 2006, Continew Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2181873
17138
389
Proceedings of the Eighth International Conference on Grape Genetics and Breeding. Volume I-II. Szerk.: E. P. Botos, E. Hajdú, É Borbás. Kecskemét-Hungary. 26-31. August 2002. Acta Horticulturae 603. Leuven, 2003., International Society for Horticultural Science. Section Vine and Berry Fruits. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. 1983210
17139
389
3200
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban. 2010581
17140
389
Húsételek. Szerk.: Dibás Gabriella, Takácsi-Nagy Klára. Ford.: Sárközy Judit. Bp., 2007, Reader's Digest Kft. Kiadói kartonált papírkötés+Teljes tápértékű reformkonyha. Receptek és vál.: Veronika Müller. Bp.,1991, Burda. Kiadói kartonált papírkötés. 2010492
17141
389
Dr. Susanna Holt: GI-étrend. Könnyű fogások a karcsúság és az egészség megőrzéséhez. Bp.,2006, Arena 2000. Kiadói papírkötés. 1957144
17142
389
Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2337144
17143
389
Urania növényvilág 3 kötete: Magasabbrendű növények I-II. kötet.; Alacsonyabbrendű növények.; Bp.,1980-1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé koszos papírborítóval, de egyébként jó állapotban. 2283521
17144
389
Az uj idők második receptkönyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel. + Özv. Jakab Mihályné Karácsony Vilma: Háztartási tanácsadó. Bp., 1955, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel. + Dr. Tarján Róbert: Diétás szakácskönyv. H.n., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft