Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 176
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2336034
16655
389
Books: Architecture, Art
13 db Erdély Művészetéért Alapítvány Vármegye Galéria kiállítási katalógusai 2340315
16656
389
Books: Architecture, Art
Edma: Nevető Pantheon. Bp., 1955, Pantheon. A szerző karikatúráival. Kiadói kopott félvászon-kötés. 2342720
16657
389
Books: Architecture, Art
Dr. Möllner Károly: Építési zsebkönyv I. kötet. Bp., 1934, Szerző. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban. 2320057
17000
389
Books: Architecture, Art
Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Magyar művészeti írások. Bp. 1941. Szépművészeti Múzeum. Félvászon kötés, szakadt papír védőborítóban. 2319893
17001
389
Books: Architecture, Art
R. Törley Mária szakrális alkotásai 1985-1999.Szerk.: Balogh Ágnes. Bp., 1999, Katedrális Művészeti Bt. Kiafói papírkötés, jó állapotban. 2315027
17002
389
Books: Architecture, Art
Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Egészvászon-kötés kopottas állapotban. Megjelent 3070 példányban. 2313114
17003
389
900
Books: Architecture, Art
Állami művészeti díjjazottak. Bp., 2007, kn. papírkötés jó állapotban. Színes képekkel gazdagon illusztrált. 2320006
17004
389
Books: Architecture, Art
A Móra Ferenc Múzeum évkönyve. Studia Ethnographicae 2. Szeged, 1998, kn. 500 példányban megjelent. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Papírkötés, jó állapotban. 2320741
17005
389
Books: Architecture, Art
Hekler Antal két művészeti könyve: A magyar művészet története. Bp., én, Magyar Könyvbarátok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.;Az újkor művészete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon-kötés,kicsit kifakult de egyébként jó állapotban. 2300424
17006
389
Books: Architecture, Art
Végvári Lajos: Szőnyi István.Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Papírkötés védőborítóban, jó állapotban. 2219677
17007
389
3800
Books: Architecture, Art
Népi építészet a Kárpát-medence északkeleti térségében. (A Miskolcon 1989. május 15-16-én megrendezett konferencia anyaga.) Szerk.: Cseri Miklós-Balassa M. Iván-Viga Gyula. Miskolc-Szentendre, 1989., Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum-Hermann Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben. 2216751
17008
389
Books: Architecture, Art
1933 Magyar Művészet IX. évf. 2. és 10 számok. Papírkötésben, kis szakadásokkal a borítón. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft