Motívumok

Tételek száma: 1227

Lampart csillár mindig divat / Hungarian chandelier advertising card
24132.
Anyagjel T1

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Herz Ármin Fiai szalámigyár reklámlapja. Budapest IX. Soroksári út 76. / Fabrique de Saucissons / Hungarian salami factory advertising card. Márton és Vas Art Nouveau, litho (EB)
24133.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1944 Hyrocodin a legerősebb köhögést is csillapítja. Dr. Egger Leó és Egger I. / Hungarian medicine advertisement s: Seiler
24134.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1950 Ergam. Richter Gedeon Gyógyszer és Vegyészeti Gyár Rt. reklám  / Hungarian medicine advertisement s: Chy-Dér (EK)
24135.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1940 MABOE XVII. Bélyegnap. A Magyar Amatőr Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete bélyegkiállítása negyedszázados fennállása emlékére. IV. Országos Bélyegkiállítás s: b. Tóth S. és dr. Göndör L. + So. Stpl / 4th Hungarian stamp exhibition
24136.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kistext Kispesti Textilgyár Rt. reklámlapja. Budapesti-Nemzetközi Vásár 1940 / Hungarian textile factory advertising at the International Fair + "XXXV. Budapesti Nemzetközi Vásár 1940. ápr. 26-máj.6. Horthy Miklós országlásának 20. évében" So. Stpl.
24137.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

MODELL T0 100 - forgattyús táblaolló. Heisler Vilmos szerszámgépgyár reklámlapja / Kurbeltafelschere, Werkzeugmaschinenfabrik / Crank plate shear advertisement card
24138.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tatai Brikett. "T"-jelről felismerhető. Magyar Általános Kőszénbánya rt. reklámja. Budapest, Zoltán utca 2. szám / Hungarian briquette advertisement
24139.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gáz a háztartásban. Seidner litográfia / Hungarian gas advertisment
24140.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1899 Dr. Heidlberg féle Tinctoral célszerűbb, tartósabb és olcsóbb minden olajfestéknél / Hungarian oil paint advertising card, litho (EB)
24141.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Globus Ungarische Qualitäts-Teigwaren / Globus magyar tészta reklám / Hungarian pasta advertisement card
24142.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1894 Lyon, Exposition universelle, La Porte de Kipdorp du vieux Anvers, Marche, Hotel de Ville, Halle aux draps et maison Echevinale / World's Fair, gate, town hall, market. Art Nouveau, floral, litho  (Rb)
24143.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft