Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 205

Ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus sárga kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,62 g
19097.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19098.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

19099.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) oválszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó. 7,77 g
19100.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, türkizszínű medállal, jelzett, h: 41 cm, bruttó: 3,85 g
19101.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) nyaklánc, fekete köves ovális medállal, jelzett, h: 56 cm, bruttó: 6,4 g
19102.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, piros köves medállal, jelzett, h: 58 cm, bruttó: 15,18 g
19103.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 15,2 g
19104.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzettek, bruttó: 8,5 g
19105.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, kék köves medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 4,5 g
19106.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) nyaklánc, gránátköves medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó:  8,18 g
19107.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) óra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, h: 18,5 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 33,01 g
19108.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft