Nyomtatványok Tételek száma: 315
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1993671
13661
386
Printed Materials
cca 1940 Budapest Székesfőváros Vízművei raktáranyagainak betürendes név és számmutatója. Regiszteres gépirat. 2311726
13662
386
Printed Materials
1941 Igazság a nyilasokról, a Szociáldemokrata Párt kiadása 1335492
13663
386
Printed Materials
1941 XI. Négy évszak sörkert reklámnyomtatvány 1962828
13664
386
Printed Materials
1941 Evangélikus keresztyének képes Harangszó-naptára az 1941. évre. 4. évfolyam. Szerk.: Szabó József. Győr, 1940, Baross-ny. Az elülső borító gyűrött.+1941 A 6 Órai Újság Népnaptára az 1941. évre. A borítója hiányos, sérült, megviselt állapotban. 1666246
13665
386
Printed Materials
1941-1944 a Szépművészet építészeti folyóirat 16 lapszáma, számos érdekes írással 2311714
13666
386
Printed Materials
1942 Villámtérkép. Uj Nemzedék. Nemzeti Újság. Képes Krónika. Központ Sajtóvállalat Naptára. Szerk.: Kolba Gyula. Bp., Központi Sajtóvállalat. Papírkötésben, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, szakadásokkal. 2179837
13667
386
Printed Materials
1942 Magyar Köztisztviselők Szövetkezete 50 éves jubiláris ünnepélyének meghívója. 1892-1942. 1250294
13668
386
Printed Materials
1943 Tárgy- és névmutató a "Fővárosi Közlöny" 1943 évi LIV. évfolyamához. Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Félvászon kötésben. 2306632
13669
386
Printed Materials
1943-1944 Szikra I. évf. 8. sz. 1943. okt. + Tolnai Világlap. 46. évf. 32 sz. 1944. aug. 9. folyóiratok háborús számai, érdekes fotókkal. 1920930
13670
386
Printed Materials
1943 Zrínyi tea táncrend + Zrinyi fohászt tartalmazó kis nyomtatvány a résztvevők aláírásával 2313430
13671
386
Printed Materials
1944 Máriabesnyői zarándok naptár enyhén sérült gerinccel 2001866
13672
386
Printed Materials
1944 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja.április. májusi szám, középen hajtásnyommal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft