Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2288651
16636
384
Books: Architecture, Art
Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Hn., 1979, Corvina. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2288654
16637
384
Books: Architecture, Art
Genthon István: Ferenczy Károly. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval. Kissé gyűrött borítóval,de egyébként jó állapotban. 2288706
16638
384
Books: Architecture, Art
Bánszky Pál: A naiv művészet Magyarországon. Budapest, 1984, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.. 2288728
16639
384
Books: Architecture, Art
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés kissé szakadozott papír védőborítóval. 2288733
16640
384
Books: Architecture, Art
Körner, Éva: Gyula Derkovits. Bp., 1978, Corvina. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé kopott a papírborító gerince. 2285926
16641
384
Books: Architecture, Art
Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp., Corvina, 1972. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.Kissé szakadt borítóval, de egyébként jó állapotban. 2285918
16642
384
Books: Architecture, Art
Pogány Frigyes: Róma. Bp., 1967, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 2285916
16643
384
Books: Architecture, Art
Pogány Frigyes: Velence. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 2285915
16644
384
Books: Architecture, Art
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház 1884-1959. Bp., 1959, saját kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. 2259675
16645
384
Books: Architecture, Art
Fettich Nándor: Magyar stílus az iparművészetben. I-III. kötet. Bp., 1943-1947, k.n. Kiadói papírkötésben, borító foltos, szakadozott. 2193811
16646
384
Books: Architecture, Art
Végvári Lajos: Az európai művészet története. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 2179513
16647
384
Books: Architecture, Art
Mátéffy Balázs: Élő kövek. Az ismeretlen Mátyás-templom. Bp., 2003, Viva Média, Incoronata. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft