Nyomtatványok Tételek száma: 201
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1792609
12930
381
Printed Materials
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben. 2246943
12931
381
Printed Materials
cca 1893 Budapesti épületek, Pallas Nagy Lexikona, 5 db nyomat 2266705
12932
381
Printed Materials
cca 1896 Az ezredéves kiállítás: A mezőgazdasági csoport főépületei. Posner, Bp., nyomat, papír, paszpartuban. 12×16 cm 2264954
12933
381
Printed Materials
cca 1900 6 db olasz, városképes leporello 2001293
12934
381
Printed Materials
cca 1900 Litografált, dombornyomott újévi és egyéb üdvözlőkártyák, szalaggal össz 8 db / 8 litho greeting cards 12x8 cm 2217692
12935
381
Printed Materials
cca 1900-1970 Kb 30 db klf újság, sok érdekes, kis, helyi lappal, Sztálin gyászszám, háborús lapszámok, egy két magazin is. 2266966
12936
381
Printed Materials
cca 1900-1945 Újságok naptárai, kalendáriumai. 13 db klf vegyes állapotban 2265389
12937
381
Printed Materials
cca 1900-1920 Pompei látnivalói, színezett képekből álló album, széteső állapotban, ceruzás belerajzolásokkal 2141551
12938
381
Printed Materials
cca 1900 Magyar Királyi Államvasutak. Az üzletvezetőségek vonalbeosztása és kilométerhossza. Szakadt, sérült. 22 p. 2193937
12939
381
Printed Materials
cca 1900 Népviseletet (Pfitsch Valdivizze, Tyrol) bemutató nyomat sorozat (Poisor), 32×23 cm 2126587
12940
381
2200
Printed Materials
cca 1900-1930 Szent Erzsébet. Litográfia, hímzett applikációk, papír, hátoldalán kopott, nehezen olvasható bélyegzővel (A gyöngyösi Szt. ... telepítése javára), üvegezett, sérült fa keretben, 33x43 cm 2217787
12941
381
14000
Printed Materials
cca 1900-1960 Óriási sajtószemle a XX. századból 39 db újság és magazin, közötte sok képes, sok történelmi eseménnyel foglalkozó, sok, kis helyi, vagy szakági lap, mind valamilyen szempontból érdekes, benne 3 db 1956-os újság is. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft