Könyvek: Történelem Tételek száma: 138
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2171976
15759
381
Books: History
Antalóczy Zoltán: Írjátok meg az igazságot! (1948-1990.) Bp.,2007,Helikon. Kiadói papírkötés. A szerző, Antalóczy Zoltán (1923-2019) által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) a Magyar Rádió egykori főbemondója részére dedikált példány. 1061525
15760
381
Books: History
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. 2223941
15761
381
Books: History
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Népkönyvtár 4. Bp., 1944, Magyar Élet, 512+2 p.+3 (kihajtható táblák) t.+XLV (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. László Gyula egészoldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, egy szakadt táblával. 2219683
15762
381
Books: History
Kosáry Domokos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2218268
15763
381
Books: History
Belovai István: Fedőneve: Scorpion. Bp., 1998., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által aláírt. 2218408
15764
381
Books: History
Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2218442
15765
381
Books: History
Bíró Sándor: Kisebbségben és többségben. Románok és magyarok. (1867-1940.) Bern, 1989., Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés. 2216372
15766
381
Books: History
William L. Shirer: A harmadik birodalom felemelkedése és bukása. A náci Németország története. Bp.,1995.,Teleteacher. Kiadói papírkötés. 2231358
15767
381
Books: History
Petneházy István: Magyarország 1000 éves ereklyéi. Kőszeg, 2000, Városkapu Könyvesbolt. Kiadói kartonált kötésben. 2228679
15768
381
Books: History
Kopácsi Sándor: Életfogytiglan. Figyelemre méltó beszámoló 1956-ról. (Graham Greene.) Tardos Tibor írói közreműködésével. [Bp.], 1989., Bibliotéka. Kiadói papírkötésben. 2262477
15769
381
Books: History
A Magy. Tud. Akadémia Széchenyi-Muzeumának tárgyjegyzéke. Összeáll.: Szily Kálmán, Viszota Gyula. Bp., 1905., MTA, IV+189 p. Kiadói papírkötés. 2262403
15770
381
Books: History
Széchényi napjai. Gróf Széchényi István élete és életműve időrendben. Szerk.: Csery-Clauser Mihály. Bp.,1942,Rózsavölgyi. Kiadói félvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft