Porcelán

Tételek száma: 178

Roceram porcelán hintó figurákkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 23x39 cm
11196.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Porcelán rózsás-balkonos férfi és női figura, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, 21x22 cm
11197.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Alba Julia porcelán női figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21 cm
11198.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11199.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Anya gyermekével, porcelán figura, kézzel festett/matricás, alján ismeretlen jelzéssel, hibátlan állapotban, m: 17 cm
11200.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18

Alba Julia porcelán menyasszonyi kocsi, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 17,5x32 cm
11201.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kutya figura. Jelzett német porcelán. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. h 21 cm, m: 12 cm
11202.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Alt Wien áttört kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 27 cm
11203.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
15

Meisseni fali csempe: Jelzett, mázas, kopásokkal. 15x15,5 cm
11204.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, hibátlanl, h: 37 cm
11205.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vadászó kutya szájában madárral. Nagy méretű, jelzett porcelán figura. Egy javított lepattanással. m:25 cm, h: 31 cm
11206.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Japán satsuma fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 28 cm
11207.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft