Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 200
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2202208
15502
379
Books: Travelling, Local History
H. W. Van Loon: Nézz körül a földön. Bp., é.n., Dante kiadás. 445 p. Félvászon-kötésben papír védőborítóban. Borító sérült, maga a könyv jó állapotú. 2200564
15503
379
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Második kiadás. Szerk.: Sárközi György. Bp., Atheneum. Vászonkötés. 2195063
15504
379
Fővárosunk II. A lakóhelyismeret tanításához összegyűjtött tudnivalók fővárosunk jelenéről. Szerk.: Stelly Géza, Vikár Kálmán, et alii. Tulajdonos aláírásával. Bp., 1940, Kalász Könyvkiadó Rt. Papírkötésben. 2200983
15506
379
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Félvászon kötésben papírborítóval. A borító szakadt, könyvgerinc egy helyen sérült. 2203511
15507
379
Herkely Károly: A mezőkövesdi matyó nép élete. Reprint, Mezőkövesd, 1996, Mezőkövesd Város Önkormányzata. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 2201896
15508
379
Kneifel Imréné Békefi Erzsébet: Bakonyoszlop története. Bakonyszentkirály, Bakonyszentkirályi Községi Közös Tanács. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban, jó állapotban. 2201679
15509
379
Hajdúnánás története. Szerk.: Rácz István. Hajdúnánás, 1973. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotú. 2196864
15510
379
Ágics István, Halász Zoltán, Koós Tamás: Budapesti Zsebkalauz. Bp., 1959., a Közlekedési Dokumentációs Vállalat kiadásában, Keve Gyula rajzaival, fekete-fehér képanyaggal, nylon-kötés papírborítóval 2196806
15511
379
1956-1990: Vegyes helytörténeti tételek, 16 db, Thurzó Gábor: Belváros és vidéke, Gerő László: A budai vár, Lócsy Erzsébet: A budavári Hess András tér stb., különféle kiadásban, többnyire kiadói papírkötésben 2196906
15512
379
Budai várral kapcsolatos vegyes tételek, 3 db. Lőrinczy György: A budai vár, F. Mihály Ida- Lócsy Erzsébet- Holl Imre: A középkori Buda és Pest, Zolnay László: A budai vár. Bp., 1955-1986, különféle kiadásban, karton illetve kiadói papírkötésben 2196786
15513
379
Dávid Gyula-Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972., Kriterion, vászonkötés kiadói papírkötésben, fekete-fehér képanyaggal 2196848
15514
379
Gerle János: Századforduló. Bp., 1997., Budapest Fővárosi Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala kiadásában (Egyetemi Nyomda), Lugosi Lugo László fényképeivel, Zeikfalvy Lenke térképrajzaival, kartonkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft