Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2233326
30474
378
4200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" Ag emlékérem dísztokban (15,74g/0.999/42mm) T:1- (PP) 2233329
30475
378
60000
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 2000. "A Magyar Államiság Ezredik Évfordulójára" Ag emlékérem szett (négy különválasztható darabból áll), tanúsítvánnyal, dísztokban (62.208g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina Hungary 2000. "1000th Anniversary of Hungary became a state" Ag commemorative medallion set (4pcs), with certificate, in case. Makers: Zoltán Fülöp (1951-) / Tibor Helényi (1946-2014) (62.208g/0.999/65mm) C:AU (PP) patina 2230376
30476
378
Numizmatika
Fűz Veronika (1951-) 1991. "Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Bajai látogatása emlékére - Bajai Éremgyűjtők 1991" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2228434
30477
378
Numizmatika
Gál Dezső (1870-?) 1921. "VIII. Kerületi Községi Főreáliskola 50 éves fennállásának emlékére 1871-1921" ezüstözött Br emlékérem (44mm) T:2- 2194007
30478
378
Numizmatika
Gömbös László (1926-) 1982. "Nemzetközi Gyógyszerészeti Szimpózium Kőszeg 1982" Br emlékérem (76mm) T:2 Hungary 1982. "International Symposium on Hospital Pharmacy Kőszeg 1982" Br commemorative medal. Sign.: László Gömbös (76mm) C:XF Cs. M. 1129. 2226128
30479
378
Numizmatika
Hetés György (1921-1998) DN "Fodor József 1843-1901" Br emlékérem (~78mm) T:2- 2225895
30480
378
Numizmatika
Hetés György (1921-1998) DN "Schweitzer 1875-1965" Br emlékérem (104mm) T:2 ph. 2232691
30481
378
7500
Numizmatika
Horváth László (1951-) Nagy Lajos (1949-) 1990. "Batthyány Lajos A Magyar Nép Mártírja 1807-1849 - MÉE" Ag emlékérem (34,61g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BP33 2193989
30482
378
Numizmatika
Ispánki József (1906-1992) DN "Volán 13. sz. Vállalat / Kaposvár, Kossuth tér ábrázolása" Br emlékérem (94mm) T:1- 2229428
30483
378
Numizmatika
Iván István (1905-1968) ~1970. "Városligeti Vajdahunyadvár" ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1- 2229357
30484
378
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:1- 2194099
30485
378
Numizmatika
Krajcsovics Károly (1953-) DN "Halászbástya Budapest" egyoldalas Br emlékérem (85mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft