Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2233931
19084
378
48000
Jewellery
Arany (Au) 14K nyaklánc, jelzett, h: 64,5 cm nettó: 4,91 g 2233860
19085
378
50000
Jewellery
Arany (Au) 14K nyaklánc Kennedy medállal, jelzett, h: 28 cm nettó: 4,92 g 2233953
19086
378
26000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyűrű sárgás kővel, jelzett, méret: 59 bruttó: 2,75 g 2233942
19087
378
60000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, méret: 55 nettó: 6,55 g 2235197
19088
378
Jewellery
Arany (Au) 14K karikagyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 1,9 g 2235222
19089
378
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevaló és függő, jelzés nélkül, 2 db, méret: 52, h: 3,6 cm, bruttó: 3,8 g 2235237
19090
378
40000
Jewellery
Arany(Au) 14K medál, jelzés nélkül, sérült, d: 3 cm, nettó: 4,8 g 2235254
19091
378
70000
Jewellery
Arany(Au) 14K zsebóra, üveg nélkül, sérült mutatókkal, fém belső hátlappal, jelzett, d: 4,5 cm, bruttó: 72,1 g 2235264
19092
378
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 1,6 g 2235274
19093
378
Jewellery
Ezüst(Ag) vitorlás medál, jelzés nélkül, 3×2,5 cm, nettó: 5,6 g 2235278
19094
378
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos hold medál, jelzett, 5×2,6 cm, nettó: 4,6 g 2235286
19095
378
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc pillangó medállal, jelzett, h: 52 cm, 3,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft