Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2233946
19132
378
22000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyűrű fehér kövekkel, jelzett, méret: 58 bruttó: 2,39 g 2235308
19133
378
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) egyiptomi medál, jelzett, h: 5 cm, nettó: 4,6 g 2232003
19134
378
Jewellery
Ezüst (Ag) kitűző, jelzett, h: 3 cm nettó: 2,80 g 2159926
19135
378
24000
Jewellery
Arany (Au) 14K függő, kövekkel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 2,4 g 2137478
19136
378
Jewellery
Ezüst (Ag) kőberakásos fülbevaló pár, az egyik kőn apró lepattanással, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 2,5 gr 2189361
19137
378
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) türkiz gyöngyökkel díszített nyakék, jelzett, bruttó: 6,4 g 2189363
19138
378
Jewellery
Ezüst(Ag) türkiz gyöngyökkel díszített nyakék, jelzett, bruttó: 3,8 g 2199169
19139
378
3800
Jewellery
Szív alakú rózsakvarc medál ezüst(Ag) szerelékkel, jelzés nélkül, 3,5x3,3 cm 2199164
19140
378
Jewellery
Ezüst(Ag) foglalatú lila köves gyűrű, jelzett, méret: 57 bruttó: 3,07 g 2209028
19141
378
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines medál, labradorittal, jelzés nélkül, d: 2,5 cm, bruttó: 5,3 g 2209019
19142
378
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, korallal, jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 5,4 g 2203883
19143
378
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, sérült tanzanittal, állítható méret, jelzett, bruttó: 2,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft