Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2153329
11268
376
24000
cca 1900 Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, Bradsch Emil (Aranyosmarót) dekorációval. Kézzel festett, jelzett hibátlan, d:37,5 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 37,5 cm 2147848
11269
376
Epiag porcelán melegen tartó. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 24 cm 2164542
11270
376
500
2 db porcelán szószos tál, egyik Zsolnay, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, lepattanással 2161674
11271
376
500
VaBene porcelán kétrészes kínálótál. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, enyhén koszos. 15x22,5 cm 2165353
11272
376
Foxterrier (foxi, terrier) kutya kölykével, festett porcelán, jelzett, kisebb mázhibákkal, m: 9,5 cm 2188007
11273
376
Velencei porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2173835
11274
376
Össz. 3 db kisméretű csésze, egyik Zsolnay, matricás, jelzett, másik Kronester Bavaria, aljjal, kopott, mindegyik m: 6 cm 2070446
11275
376
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d: 32 cm 2184592
11276
376
Dresden jelzéssel: Porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, búra nélkül. 23 cm 2173668
11277
376
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm 2159901
11278
376
Össz. 3 db klf. porcelán tányér: Habsburg-China Moritz Zdekauer süteményes tányér, matricás, jelzett, kisebb lepattanással, d: 15,5 cm. Winterling Röslau Bavaria ellipszis alakú tányér,matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm. Tányér, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 19 cm. 2060150
11279
376
Schaubachkunst porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft