Térképek

Tételek száma: 125

cca 1939-1945 Budapest térképe, 1: 25.000, Bp., Közlekedési Nyomda Kft., a hátoldalon utca névjegyzékkel, rajta az tervezett-épülő Árpád-híddal, 70x49 cm
13332.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1941 A Fekete tenger és környékének német katonai (Luftwaffe) térképe. szélén gyűrődésekkel / WW. II: Luffwaffe military map of the Black Sea with creases 110x120 cm
13333.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1943 Magyarország közigazgatási térképe, 1:500:000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 2 térkép szelvény, hajtott, jó állapotban, 170x105 cm.
13334.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Nyitrabánya-Stubnyai vonal térképe, vászontérkép, 104×76 cm
13335.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1900 A Magyar Korona Országainak kézi térképe, kiadja: Kogutowicz és T., szétszakadva, sérült, 34×48 cm
13336.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1870 Palesztina térképe, Jeruzsálemmel, és A tizenkét törzs vidékeinek átnézeti térképével, rotációs fametszet, körbevágott, 28x21 cm
13337.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Magyarország politikai, hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas térkép, ceruzás jelzésekkel, javított, 27×39 cm
13338.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13339.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

XIX. sz. Omlaka erdélyi település dűlőinek kézzel rajzolt térképe 60x60 cm
13340.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1804 Krassó vármegye térképe. C(Comitatus) Krassó. XLVII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 17x11 cm./  1804 Map of Krassó County. C(Comitatus) Krassó. XLVII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper, spotty, 17x11 cm
13341.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kb 10 db régi és modern térkép, közte régi Budapest is
13342.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, javított gerinccel, kissé foltos borítóval.+1940 Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 32 p. Papírkötés.
13343.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft