Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 223
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2212691
30702
376
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Búza Barna (1910-2010) DN "Széchenyi István 1791-1860 / Környezeti kultúránkért - Hazafias Népfront" Br emlékérem (100mm) T:1- 2173307
30703
376
Numizmatika
Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949" Br szögletes plakett eredeti tokban (65x93mm) T:2 2128896
30704
376
Numizmatika
Csillag István (1881-1968) 1908. "Tóth Béla" egyoldalas Br plakett (75x51mm) T:1- ph. Hungary 1908. "Béla Tóth" one-sided Br plaque. ign.: István Csillag (75x51mm) C:AU edge error 2110324
30705
376
Numizmatika
Csillag István (1881-1968) 1909. "Lóczy Lajosnak 1909 Márciusában Tanítványai és Tisztelői" egyoldalas Br plakett (172,07g/86x60mm) T:1- apró ph. / Hungary 1909. "Lóczy Lajosnak 1909 Márciusában Tanítványai és Tisztelői" one-sided Br plaque. Sign.: István Csillag (172,07g/86x60mm) C:AU tiny edge error HP 1640. 2005307
30706
376
Numizmatika
Csillag István (1881-1968) 1928. "Rákosi Szidi - Aetatis Svae" színésznő Br emlékplakettje, hátoldalán "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel (243,39g/59x77mm) T:1- / Hungary 1928. "Szidi Rákosi - Aetatis Svae" Br plaque of famous actress with "LUDVIG BPEST" makers mark on reverse. Sign.: István Csillag (243,39g/59x77mm) C:AU HP 1773. 2173012
30707
376
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére a Magyar Demokrata Fórum (MDF)" alpakka emlékérem, sérült műanyag tokban T:BU 2212667
30708
376
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. ",,Mi, kik magyarok vagyunk, egymást e pillanatban ne üldözzük... Fogjunk kezet, különben lehetetlen, hogy bárkánk kikötőbe jöjjön.'' Széchenyi" öntött Br emlékérem (97mm) T:2 2188118
30709
376
11000
Numizmatika
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,36g/0.640/42,5mm) T:1 (PP) 2214178
30710
376
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kelényi László Henrik" kétoldalas, öntött Br emlékérem (71mm) T:2 2130495
30711
376
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Dr. Ákoshegyi Ferenc - A M. Numizmatikai Társ. 1949. óta tagja" Br emlékérem (86mm) T:2 2158096
30712
376
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1983. "Fery Antal grafikusművész" Br emlékplakett (112x145mm) T:2 2160199
30713
376
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd" Ag emlékérem szett, plombált ÁPV tokban (3x~16g/0.925/32mm) T:BU patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft