Könyvek: Vallás

Tételek száma: 69

17311.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17312.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bánk József: Igére vár a nép III. Gondolatok és buzdítások vasárnapokra és ünnepekre/III. kötet: "C" év. A szerző, Dr. Bánk József (1911- 2002) egri érsek, majd váci érsek-püspök által dedikált és dátumozott! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17313.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

John F. Kavanaugh: Krisztus követése a fogyasztói társadalomban. A kulturális szembenállás lelkisége. Ford.: Jávorné Barsi Boglárka. Bp., 2003, Ursus Libris-Altern. Kiadói papírkötés.
17314.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17315.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Duszik Lajos: A Mi Atyánk. Dedikált. Miskolc, 1940. Ludvig István. Kiadói papírkötésben.
17316.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bán Aladár: Áhítat szárnyain. Himnuszok és egyéb vallásos költemények. Akantisz V. rajzaival. Budapest, 1900, A Szent-István Társulat kiadása. Illusztrált, laza kiadói félvászon kötésben
17317.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17318.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

17319.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17320.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17321.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sík Sándor: Fekete Kenyér II. köt. DOM Katolikus Könyvek. Bp., 1931., DOM. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17322.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft