Könyvek: Vallás

Tételek száma: 69

Kardos László, Szigeti Jenő: Boldog emberek közössége. A magyarországi nazarénusok  Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítő. Jó állapotban.
17335.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
17336.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11

Szentnek kiáltjuk! Emigráns magyarok Mindszenthy bíborosról halála 10. évfordulóján. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Füzér Julián. Youngstown, 1987, katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Többek közt Batthyány Iván, Habsburg Ottó, Szabó Magda írásaival. Fekete-fehér képekkel  illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
17337.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Evetovics Kunó: Katolikus erkölcstan 1-2. köt. Bp., 1940., Szent István-Társulat. Átkötött egészvászon-kötés.
17338.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

17339.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Szenthelyi Molnár István, Mauks Márta: Magyarország Szűz Mária kegyhelyei. Búcsújárók könyve. Bp., 1988, Szent István Társulat. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17340.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Stolcz Albán: Magyarországi Szent Erzsébet Élete. Szerkesztette: T. Pelikán Krizsó. Budapest, 1913, Szent István-Társulat. Egészvászon kötés.
17341.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17342.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17343.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

17344.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Mustó Péter-Hári Ildikó: Ahol otthon vagy. Bp., 2017, Jezsuita Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17345.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17346.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft