Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2158570
15168
376
Books: Travelling, Local History
Ober-Italien mit den Zugengswegen und Florenz. Praktischer Reiseführer. Griebens Reiseführer 78. Berlin, 1912., Albert Goldschmidt, 311+1+12 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Laczkó Jenő mérnök ex libris-szével,(klisé, papír, jelzett, 10x7 cm.) 2132121
15169
376
Zentai Tünde: Szenna. Deim Péter fotóival. Dél-Dunántúl festett templomai. Pécs,2011., Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2159946
15170
376
Duics Pál - Kerék Imre: Sopron. Bp.,1994., Interpress-Adwest. Magyar, angol és német nyelven, színes fotókkal Kiadói kartonált papírkötésben, kopásnyomokkal. 2133454
15171
376
4400
Miskolc száz rajzon. Szerk.: Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2002, Well-Press. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal. 2133403
15172
376
Szenes Béla: Pest. Bp.,é.n.,Légrády, 158+2 p. Átkötött félvászon-kötés. 2133396
15173
376
Dr. Fülöp Lajos: Gyöngyös irodalmi öröksége. Tanulmányok, írói arcképek és pályarajzok. Gyöngyös, 2001, Pallas. Kiadói kartonált papírkötés, foltos. A szerző által dedikált. 2072416
15174
376
Herbert János: Jászárokszállás nagyközség monográfiája. Előszóval ellátta: Dr. Czettler Jenő. Zimányi Ernő szobrászművész rajzaival. Bp.,1992., "Jászságért" Alapítvány. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben. 2072476
15175
376
100
Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa VB. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. 2072344
15176
376
Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált. 2090361
15177
376
Priskin Magdolna: Jedlik Ányos szülőfaluja, Szimő története. Szimő, 2010. Jedlik Ányos társaság. Kiadói kartonálásban 2010294
15178
376
100
Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. 2089752
15179
376
Németh Zsuzsanna: Szádalmás a történelem forgatagában. Obecny urad Jablonov. 2006. Csak 500 pld! Kiadói papírkötésben. 172 p + fényképek Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft