Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

15823.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Die Bajuwaren. Von Severin bis Tassilo. 488-788. Gemeimsame Landesausstellung des Freistaates Bayern und Landes Salzburg, Rosenheim/Bayern, Mattsee/Salzburg, 19. Mai bis 6. November 1988. Szerk.: Hermann Dannheimer, Heinz Dopsch. hn., 1988., Ueberreuter. Német nyelven. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15824.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásába és irodalmába. I. köt. MTA Történettudományi Intézet. Bp., 1951., Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
15825.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Antall József: Modell és valóság I-II. Bp., 1994, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15826.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Csóka J. Lajos: A latin nyelvű történeti irodalom kialakulása a XI-XIV. században. Irodalomtörténeti Könyvtár 20. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 600 példányban.
15827.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gr. Széchényi István: "Blick"-je. Közli: K. Papp Miklós.  Nagycenk., 1988., Széchényi Alap-Széchényi Kör, (Bp., Statisztikai Kiadó Vállalat.) Kiadói papírkötés. Számozott (323./500) példány. "Belső használatra." Hasonmás kiadás.
15828.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.+Emléklappal a ravatalnál tett tiszteletadás emlékére, 1993. dec. 17.
15829.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bibliográfia az Országgyűlésről, a képviselőkről és a választásokról. Összeáll. és a bev. írta: Soltész István. Bp.,2004,Parlamenti Módszertani Iroda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15830.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nagy István; F. Kiss Erzsébet: A magyar kamara és egyéb kincstári szervek. Bp. 1995, Magyar Országos Levéltár.Egészvászon-kötés, papír védőborítóban, jó állapotú. Volt levéltári példány.
15831.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db könyv - Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi Magyarság politikai története 1918. dec. 1-től 1940. aug. 30-ig. REPRINT! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban + Kőváry László: Erdély régiségei és történelmi emlékei. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15832.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zdeněk V. Spinar: Élet az ember előtt. Az élővilág kialakulásának és fejlődésének lebilincselő története 162 színes illusztrációval. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói félvászon kötés, papír védőborító nélkül. Laza fűzéssel, foltos borítóval és gerinccel.
15833.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Robin McKie: Emberré válás. Fejezetek az emberi evolúció történetéből. Ford.: Klupács Flóra. Pécs,2007,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15834.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft