https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 49

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Pallagi Gyula: Rajzok a természet köréből. Bp., én., Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai) könyvkereskedésének kiadása. Félvászon kötésben, kissé foltos állapotban.
1
17147.

Dr. Pallagi Gyula: Rajzok a természet köréből. Bp., én., Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai) könyvkereskedésének kiadása. Félvászon kötésben, kissé foltos állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
László Erika: Törzskönyvezett macskafajták standarjai. Bp., 1982., FAMKAT, 88 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
1
17148.

László Erika: Törzskönyvezett macskafajták standarjai. Bp., 1982., FAMKAT, 88 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban;
1
17149.

Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban;

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Stomatologiai Klinikájának emlékkönyve 1908-1933. Szerk.: dr. Balogh Károly. Bp., 1933, Novák Rudolf és Társa. Egészvászon-kötés.
1
17150.

A Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Stomatologiai Klinikájának emlékkönyve 1908-1933. Szerk.: dr. Balogh Károly. Bp., 1933, Novák Rudolf és Társa. Egészvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Dr. Szerb Zsigmond: A gyomorfekély felismerése és gyógyítása. Bp.,é.n.,Szöllősi Zsigmond. Kiadói kissé foltos papírkötésben, magánkönyvtári névbélyegzővel, névbejegyzéssel.
1
17151.

Dr. Szerb Zsigmond: A gyomorfekély felismerése és gyógyítása. Bp.,é.n.,Szöllősi Zsigmond. Kiadói kissé foltos papírkötésben, magánkönyvtári névbélyegzővel, névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Bp., é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói kissé kopott félbőrkötés.
1
17152.

A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Bp., é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói kissé kopott félbőrkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kolligátum:  Dr. Franz M. Schindler: Die soziale Frage der Gegenwart, vom Standpunkte des Christentums.; Dr. Pach Henrik: Magyar munkásegészségügy. Előszóval ellátták: Kiss Géza, J. Péterffy Zoltán.  Wien-Bp., 1905-1907, Ambr. Opitz-Benkő Gyula, IV+2+191; 238 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval,a második részben két lap szakadt (137/138.,139/140.)
1
17153.

Kolligátum: Dr. Franz M. Schindler: Die soziale Frage der Gegenwart, vom Standpunkte des Christentums.; Dr. Pach Henrik: Magyar munkásegészségügy. Előszóval ellátták: Kiss Géza, J. Péterffy Zoltán. Wien-Bp., 1905-1907, Ambr. Opitz-Benkő Gyula, IV+2+191; 238 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval,a második részben két lap szakadt (137/138.,139/140.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vághidi Ferenc: A dynamit regénye. Alfred Nobel élete. Bp.,(1937),Cserépfalvi, (Pápai Ernő Műintézete-ny.,159 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé maszatos borítóval, kissé hiányos gerinccel. A szerző, Vághidi Ferenc (1904-1945) által dedikált.
1
17154.

Vághidi Ferenc: A dynamit regénye. Alfred Nobel élete. Bp.,(1937),Cserépfalvi, (Pápai Ernő Műintézete-ny.,159 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé maszatos borítóval, kissé hiányos gerinccel. A szerző, Vághidi Ferenc (1904-1945) által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Józsa László: Kukoricatermesztés szilázsnak. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban. A szerző által dedikált.
1
17155.

Dr. Józsa László: Kukoricatermesztés szilázsnak. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 2500 példányban. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.
1
17156.

Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Horn Artúr (szerk.): Állattenyésztési enciklopédia II. Bp., 1959. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben
1
17157.

Dr. Horn Artúr (szerk.): Állattenyésztési enciklopédia II. Bp., 1959. Mezőgazdasági Kiadó. Egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Raff György: Természethistóriája gyermekek számára. Bp.,1986, ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17158.

Raff György: Természethistóriája gyermekek számára. Bp.,1986, ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz