Fotó Tételek száma: 246
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2123751
12292
371
Photo
Galambos Erzsi (1931-) színésznő egyik szerepében, fotó, 29,5×21 cm 2162023
12293
371
Photo
Horthy Miklós fotója kartonlapra ragasztva, későbbi nagyítás, 23,5x17,5 cm 2161846
12294
371
Photo
cca 1981. Ronald Reagan beiktatásáról készült MTI sajtófotó 20,5x24,5 cm 2162015
12295
371
Photo
cca 1970-1980 Brezsnyev és Kádár. Sajtófotó. 18x23,5 cm 2144933
12296
371
3200
Photo
Básti Lajos Berek Katalinnal egy jelentben, fotó, felületén törésnyom, kis szakadással, 2,35×18 cm 2144855
12297
371
2200
Photo
1943 The Fallen Sparrow, John Garfield és Maureen O'Hara, filmfotó, rajzszeg ütötte lyukakkal, 20×25 cm 2144866
12298
371
Photo
Hidvéghy Valéria (1914-2011) portréja, Várkonyi Fotóstúdiójában készült fotó, kis kopásnyomokkal, 23×17 cm 2165807
12299
371
Photo
Barcsay Jenő (1900-1988) festő, grafikus, a nagy sikerű "Művészeti Anatómia" című szakkönyv írója, publikált fotó, 18×23 cm 2165638
12300
371
Photo
cca 1940-1950 Jean Gabin színész fotólapja 15×10 cm 1996089
12301
371
Photo
Franz Fiedler (1885-1956): Agnés von Bukovska. Zselatinos ezüst nagyítás. Jelzett fotó kartonon. Hátoldalán mások fotó. / Gelatin print. 22 x17 cm on cartboard 2165976
12302
371
Photo
1962. ápr. 18., Népstadion, Magyarország-Uruguay 1:1, Bozsik József 100-szor válogatott. Kartonra kasírozott fotó, a feliratok kézzel festve, Karossa László felvétele. A fényképen Bozsik mellett Albert Flórián, Grosics Gyula, Mészöly Kálmán, Farkas János, Tichy Lajos, Fenyvesi Máté, Mátrai Sándor és mások láthatók. Karton hullámos, enyhén sérült és foltos. Egyedi darab, sporttörténeti ereklye! 29,5×39,5 cm 2162215
12303
371
Photo
cca 1953 "6:3 London", az Aranycsapat tablófotója, 22×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft