Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 237

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Michael Kors jelzéssel, 1,2×1,2 cm, bruttó: 2,5 g
19084.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) gyűrű, türkizszínű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,9 g
19085.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) virágos, köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 2,5 g
19086.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel és markazittal, jelzett, méret:  55, bruttó: 12,25 g
19087.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst(Ag) markazit kövekkel díszített bross, jelzett, 2,5×1,5 cm
19088.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) koronás gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,1 g
19089.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) tükrös púdertartó, gravírozott ajándékozási felirattal, jelzett, d: 10 cm, bruttó: 127,3 g
19090.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Ezüst (Ag) medál jelzett, köves 5,5 g 4,6 cm
19091.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst cigaretta tárca. Jelzett, gravírozott, viárgdísszel, SJ vagy JS monogrammal. 54 g, 8x5,5 cm
19092.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst cigaretta tárca. Jelzett, gravírozott, belül aranyozott, feliratozott "Klement Gottwald emlék" 13,7,8 cm, 185 g
19093.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 3,8 g
19094.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) masszív pancer karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 7,1 g
19095.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft