Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 237

Ezüst(Ag) "DAD" gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 57, nettó: 5 g
19132.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 1,5 g
19133.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, Yin Yang jellel, jelzett, deformációval, méret: 58, bruttó: 1,4 g
19134.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) leveles gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 1,7 g
19135.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,9 g
19136.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 1,6 g
19137.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 3,4 g
19138.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) dupla soros gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 58, bruttó: 2,4 g
19139.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 50, bruttó:1,9 g
19140.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, cirkónia kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,4 g
19141.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) mandzsetta gomb, párban, jelzett, nettó: 8,8 g
19142.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst (Ag) és gyöngyház fülbevaló és medál szett, jelzett 12,32 g 3,5 cm, 5,5 cm
19146.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft