Történelmi Magyarország

Tételek száma: 2624

Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Kis körút, piac, V.K. Bell, Wolf Goldstein és Franz Jahn fiai üzlete / Kleiner Ring / street view with market and shops
21731.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Fő utca, asszonyok és lányok kosarakkal. W.L. Bp. 6713. / main street view, women with baskets
21732.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Kishíd utca, templomok. W. L. Bp. 2108. Kiadja Wiener Náthán / street view, churches (EK)
21733.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Fő tér, Gróf Nákó Sándor kastély a háttérben. W. L. Bp. 2106. Kiadja Wiener Náthán / main square, castle (r)
21734.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1909 Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Római katolikus zárda és templom. W. L. Bp. 2116. Kiadja Wiener Náthán / Catholic church and nunnery + Perjámos-Valkány 90. sz. vasút mozgóposta (kis szakadás / small tear)
21735.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Nagyvárad, Oradea; Szent László király szobor, Premontrei főgimnázium, Kereskedelmi csarnok, Sport pavilon, Püspöki palota és székesegyház / statue, grammar school, trade hall, sport pavilion, bishop's palace and cathedral. Art Nouveau, floral, litho  (EM)
21736.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Nagyvárad, Oradea; Catedrala rom. kath. / Római katolikus székesegyház, automobilos montázs / cathedral, automobile montage (fa)
21737.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagyvárad, Oradea; bevonulás / entry of the Hungarian troops, Horthy (Rb)
21738.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Nagyvárad, Oradea; Szent László tér, Horthy Miklós tér, Horthy Miklós kormányzó úr bevonulása fehér lovon / entry of the Hungarian troops, squares, Horthy on white horse  (fa)
21739.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Nagyvárad, Oradea; Horthy Miklós a bevonuláskor / Horthy on white horse during the entry of the Hungarian troops (fl)
21740.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1940 Nagyvárad, Oradea; bevonulás, Horthy Miklós a hídon / entry of the Hungarian troops (EK)
21741.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1941 Nagyvárad, Oradea; vendéglő kerthelyisége. A tulaj levele a hátoldalon / restaurant's garden. Owner's letter on the backside. photo
21742.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft