Könyvek: Vallás

Tételek száma: 46

17283.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17284.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17285.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17286.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17288.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tordai Vasady Béla: A hit misztériuma. Sárospatak, 1931, Kisfaludy László. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17289.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17290.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17291.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vallási néprajz 6. Szerk.: Bartha Elek, Dankó Imre, Küllős Imola, Molnár Ambrus. Debrecen, 1994, Református Teológiai Doktorok Kollégiuma Egyházi Néprajzi Szekciója. Kiadói papírkötés.
17292.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17293.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17294.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Officina Sanctorum... Hiányos, XVIII. századi könyv. 142p. Korabeli félbőr kötésben
17295.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft