Zenetörténet, kották

Tételek száma: 26

Kolligátum több Robert Schuman és Liszt Ferenc kottából, félvászon-kötésben:  Robert Schumann: Kreisleriana für Klavier zu 2 Händen. Op. 16.; Robert Schumann: Etudes Symphoniques von - -für Piano Solo. Op. 13.; Robert Schumann: Arabeske Blümenstück. Op. 18. 19. Piano Solo.; Robert Schumann: Klavierwerke 4. Band.; Robert Schumann: Klavierwerke 8. Band.; Robert Schumann: Klavierwerke 9. Band.; Franz Liszt: Walse d' Adéle.; Franz Liszt: N.1.: Le Rossignol.; Hans Seeling: Loreley. Characterstück für Pianoforte.; Franz Liszt: Szózat und Ungarischer Hymnus. Gedichte von Vörösmarty und Kölcsey compouirt von Egressy Béni und F. Erkel für klavier gesetzt. N. 1838.; Franz Liszt: Soirées Musicaées de Rossini transcrites pour le Piano par - -. La Regate Veneziana.; Franz Liszt: Soirées Musicaées de Rossini transcrites pour le Piano par - -. La Serenata.; Franz Liszt: Don Carlos de Verdi. Transcription F. Liszt.; Francois Liszt: Soirées Musicaées de Rossini transcrites pour le Piano par - -. La Danza. Tarantella Napoletana.; Franz Liszt: Zwei Stück aus R. Wanger's Tannhäuser und Lohengrin für das Pianoforte von: - -.; Franz Liszt: Grand Galop Chromatique.;
13180.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tschaikowsky: Barcarolle. Op. 37. N. 5. Edition Schott.
13181.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Grieg: Lyrische Stücke. Violne und Klavier. Op. 12. Edition Peters. Szakadt papírkötésben.
13182.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dohnányi Ernő: Serenade für Violine, Viola und Violoncell Op. 10. Kissé szakadozott borító és lapszélekkel.
13183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dohnányi Ernő: Humoresken Form einer Suite für Klavier. Op. 17.
13184.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dohnányi Ernő: Pastorale. Ungarisches Weihnachtslied für Pianofrote. (Mennyből az angyal.)
13185.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1926-1927 Stefán Gyula: II. Lajos király induló. A mohácsi vész 400 éves évfordulójának emlékünnepsége alkalmából szerzette: - -. Díszes borító grafikával (Pfalz.) Mohács, (1926), Friedrich Oszkár, (Bp., Pesti Könyvnyomda Rt.), 5 p.+1927 Sárkány Sándor: Hungária induló. Az 1927. évi házavatás alkalmára. (Hungária Evezős Egylet.) (Bp., Pesti Könyvnyomda Rt. (Falk Zsigmond.), kissé sérült, 4 p.
13186.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1941 Ez a tavasz... 1941. Miénk Bácska! Gy. Czikle Valéria verse, tordai Borbély Pál zenéje. Kotta. Bp., 1941, Uray Margit. II. kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban.
13187.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
33

1940 Veress Endre dalest műsorfüzet 8p.
13188.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Liszt: Werke für Klavier zu 2 Händen. Szerk.: Sauer, Emil. 1. köt.: Rhapsodien 9-16. Lipcse, é. n., C. F. Peters. Papírkötésben, jó állapotban.
13189.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13190.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1910 Corelli hegedű és zongora szonáták kottafüzet
13191.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft